Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Türkiye Petrolleri Ortaokulu Madalya Töreni

02 Haziran 2016 Perşembe, 08:57

Öğrencilerin Başarısı Göz Doldurdu

Türkiye Petrolleri Ortaokulu Madalya Töreni

2015-2016 eğitim ve öğretim yılını geride bıraktığımız son haftalarda yapılan ödül törenleri öğrencileri ve öğretmenleri motive etti.

Türkiye petrolleri ortaokulu yaptığı başarılı eğitimle 2015-1016 eğitim ve öğretim yılını başarılı bir şekilde geride bıraktığı bu haftalarda yapılan deneme ve TEOG sınavıyla yeni başarılar elde etti.

Okul müdürü Yusuf Yıldız; Türkiye Petrolleri olarak geride bıraktığımız bu yılda birçok projeye imza attık, öğrenci ve öğretmenlerimizle beraber eğitim projelerimizin yan ısıra öğrenci velilerimizle de birçok projeye hayata geçirdik.

Öğrenci velilerimizle beraber ‘Veliler Kitap Okuyor’ Projemizle velilerimiz kitap okuyarak projemize katkı sundular ve dereceler elde ettiler. Öte yandan 4. Sınıflar arası tüm Adıyaman da yaptığımız sınava 648 öğrenci davet ederek sınav gerçekleştirdik bu çalışmalarımızda dereceye giren öğrenci ve öğrenci velilerimize başarılarından dolayı 7 Haziranda yapacağımız bir törenle kendilerine ödüllerini vereceğiz.

Ayrıca okulumuz spor nalanında da birçok ilke ve başarıya ulaştı, Eskrim dalında öğrencimiz Onur Emre İnce uluslararası düzenlenen turnuvada dünya 3. Oldu.

Basketbolda Türkiye Petrolleri Ortaokulumuz il birincisi ve bölge 2. Oldu, Futsalda ise Bölge birincisi, Futbol Küçüklerde il birincisi ve Tenis Kız ve Erkeklerde İL Birincisi başarılarını elde ettik

Yine öğrencilerimizin başarılarını durumunu görmeleri için yaptığımız deneme sınavlarında okulumuzun ve eğitimimizin durumu ile birlikte öğrencilerimizin aldığı eğitimi değerlendiriyoruz

Yaptığımız çalışmalarla iyi bir eğitim yaptığımızı düşünüyoruz, aldığımız neticeler bizleri mutlu ediyor

Öğrencilerimizin başarılarını motive etmek için yapılan deneme sınavlarında başarı elde eden öğrencilerimize madalya töreni düzenleyerek, onların başarılarını takdir etmekteyiz.

1015-1016 eğitim ve öğretim yılının ilimize başarılı geçmesini ümit ediyorum emeği geçen tüm eğitimcilerimize ve çalışma arkadaşlarıma ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum, dedi.Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz