Eğitim

TEOG Sınav Güvenliği Ele Alındı

TEOG Sınav Güvenliği Ele Alındı

 

25-26 Kasım 2015 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı öncesi Vali Mahmut Demirtaş başkanlığından Valilik Toplantı Salonunda Sınav Güvenliği Toplantısı yapıldı.

Toplantıda, sınav öncesi ve sonrası alınacak olan önlemler gözden geçirilerek öğrencilerin rahat bir şekilde sınava girmeleri için değerlendirmeler yapıldı.

Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Murat Süzen, İlçe Kaymakamları, Emniyet ve Jandarma Görevlileri ile İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında yapılan toplantıda, il genelinde yapılacak sınavların sağlıklı ve güvenli bir şekilde yürütülmesi amacıyla kurumlar arası koordinasyonun etkin bir şekilde sağlanması ve alınacak tedbirlerin tekrar gözen geçirilerek herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi hususunda, bütün kurumların üzerine düşeni titizlikle yerine getirmesi talimatı verildi.

25-26 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak olan TEOG sınavına il genelinde 192 okulda toplam 10946 öğrencinin katılacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Sınavın huzur ve güven içerisinde geçmesi amacıyla her türlü önlemi alıyoruz. Sınavların sağlıklı bir şekilde yapılması için de branş öğretmenleri çapraz olarak görevlendirilecektir” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı