Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Sınava, kaygınız olmadan girin”

14 Mart 2015 Cumartesi, 09:09

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş:

“Sınava, kaygınız olmadan girin”

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, YGS için her türlü tedbirin alındığını belirterek, gençlerin sınava kaygıları olmadan girmesini tavsiye etti.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Pazar günü yapılacak YGS nedeniyle yayınladığı mesajda, “Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de Yüksek öğretime Geçiş Sınavı (YGS) 15 Mart Pazar günü yapılacaktır.

Öğrencilerimizi ve ailelerini yakından ilgilendiren YGS Sınavının ilimizde de huzur ve güven içerisinde geçmesi amacıyla Valiliğimizce her türlü tedbir alınmıştır. Sınava girecek tüm öğrencilerimizin her türlü endişe ve kaygıdan uzak durmaları gerektiği unutulmamalıdır.

Yarınımızı emanet edeceğimiz sevgili çocuklarımızın, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları bu sınavda başaralı olacaklarına inancım tamdır. Gençlerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2015 Yüksek Öğretime Geçiş Sınavında (YGS)  öğrencilerimizin ilimizin başarı çıtasını yükselteceklerine olan inancımı ifade ederken, bütün adaylara başarılar diliyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz