Eğitim

Rektör Gönüllü Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Rektör Gönüllü Öğrencilerle Bir Araya Geldi

 

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü Gölbaşı Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit TEMİR, Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Ali Aydın ve Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nazif Çetin karşıladı.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü ve beraberindeki heyet Gölbaşı Meslek Yüksekokulu kampüsünü gezerek çalışmalar ve yapımı devam eden inşatlar hakkında bilgi aldı.

Ardından öğrencilerle bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü onlarla sohbet ederek çeşitli tavsiyelerde bulundu. Geleceğe dair hedef belirlemeleri noktasında sağlıklı kararlar vermelerinin önemli olduğunu belirterek şunları söyledi: “İnançlı olacaksınız. Geleceğe yönelik hedeflerinizi belirlemeniz ve hedefinize doğru yılmadan, sabır ve inançla yürüyeceksiniz. Şu günlerinizin kıymetini bilip en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Hayata atılırken donanımlı ve yetişmiş olmanız sizin için büyük avantajdır. Bunun için de okul yıllarınızın, hocalarınızın ve idarecilerinizin sizlere verdiği emekleri karşılıksız bırakmamanız gerekmektedir. Vatanını ve milletini seven, değerlerine sahip çıkan, değişime ve gelişmeye açık, kendinizle ve toplumla barışık yaşayan bireyler olarak yetişmeniz bizim hedeflerimizdendir. Sizler de bu konuda çaba göstermelisiniz. Adıyaman Üniversitesi olarak güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğretim hayatınızı devam ettirmeniz için bütün imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Bu konuda çaba gösteren çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” Rektör Gönüllü daha sonra öğrencilerle birlikte fotoğraf çektirdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı