Eğitim

Okul başarısını birlikte kutladılar

Okul başarısını birlikte kutladılar

Zübeyde Hanım Anaokulunun başarısını, öğrencilerle birlikte paylaştılar.

Okul Aile Birliği Başkanı ve aynı zamanda İngilizce öğretmeni olan İshak Çiftçi  ile Okul Müdürü Elif Doğan Kutlu birlikte hareket etmenin sonucunda elde ettikleri başarılarının mutluluğunu veliler ve öğrencilerle paylaştılar.

Okul Aile Birliği ve okul idaresinin ortak çalışmaları sonucunda 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında Beyaz Bayrak ve Temel Eğitim Düzeyinde Yılın Kalite Belgesini alan Zübeyde Hanım Anaokulu yine aynı dönem içerisinde sosyal dayanışma kapsamında yürüttüğü kampanya sonucu iki adet tekerlekli sandalyeyi de ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

Okul Aile Birliği Genel Kurulu’nun ilk toplantısında söz alan Okul Aile Birliği Başkanı İshak Çiftçi, okulun eğitim kurumları yönetim sistemindeki başarısı ve Türk Standartları Enstitüsü’nden alınan TSE ve İSO 9001 Kalite Belgesi’nden dolayı da okul müdürü Elif Doğan Kutlu’nun şahsında idarecilere, öğretmenlere ve okulun tüm çalışanlarına teşekkür etti. Okulun başarılarının devamını dileyen Başkan Çiftçi, okul müdürü Kutlu’ya plaket takdim etti.

Okul Müdürü Elif Doğan Kutlu ise Okul Aile Birliği’nin destekleri ile başarıyı yakaladıklarını, okulun kalitesinin inşasında velilerin de önemli katkılarının olduğunu ifade ederek desteklerinden dolayı İshak Çiftçi’nin şahsında Aile Birliği’nin tüm üyelerine teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu