Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Kutlu’dan, Ygs’ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

11 Mart 2017 Cumartesi, 09:22

Kutlu’dan, Ygs’ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 12 Mart Pazar saat 10.00’da yapılacak olan YGS’ye girecek olan öğrencilere başarılar diledi. Başkan Kutlu ayrıca Pazar günü belediyeye ait toplu taşıma araçlarının da ücretsiz olarak hizmet vereceğini müjdeledi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 12 Mart Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Adıyaman’dan binlerce, ülke genelinde de 2 milyonu aşkın vatandaşın gireceği YGS öncesi uyarılarda da bulunan Başkan Kutlu, bu konuda uzmanların tavsiyelerine uymalarını istedi. Adıyaman Belediyesi olarak, sınava girecek olan öğrencilerin başarısı için sınav günü görev sınırları içerisinde bulunan tüm çalışmaları yapacaklarını ve bu kapsamda yine sınav günü belediyeye ait tüm toplu taşıma araçlarının ücretsiz olarak hizmet vereceğini söyleyen Başkan Kutlu, “12 Mart Pazar günü öğrencilerimiz, geleceğimizin teminatı olan kardeşlerimiz büyük emekler harcayarak hazırlandıkları Yüksek Öğretime Giriş sınavına girecekler. Onlardan ricam bu sınavı bir ölüm kalım sınavı olarak görmemeleri ve bu düşünceyle o sınava girmemeleri. Uzmanların da dediği dibi, sınavdan korkmasınlar. İyimser olsunlar ve her zaman olumlu düşünsünler. Velilerimizden de, çocuklarımızın başarılı olmalarında en büyük görevin kendilerinde olduğunu unutmamalarını istiyorum. Adıyaman Belediyesi olarak biz bu önemli sınav için gürültü, denetim ve ulaşım gibi konularda üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Çocuklarımızda kendileri için çok önemli olan bu sınavda ellerinden geleni yapacaktır inşallah. Bu vesileyle tüm öğrencilerimize sınavda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Kutlu, sınav günü Adıyaman Belediyesine ait toplu taşıma araçlarının tüm halka ücretsiz olarak hizmet vereceğini de sözlerine ekledi. Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz