Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

“Çalışma alanında, yaşam kalitesi arttırılmalı”

20 Eylül 2014 Cumartesi, 03:51

Rektör Gönüllü’den ilk ders

“Çalışma alanında, yaşam kalitesi arttırılmalı”

Adıyaman Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezimiz bünyesinde açılan “C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Temel Eğitim Kursu”nda ilk dersi Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü verdi.

Kursiyer öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak olan Rektör  Gönüllü, etkin ve uygulanabilir iş güvenliği uzmanlığı eğitimleri ile ülkemizdeki iş sağlığı ve güvenliği alanındaki çalışmalara katkı sağlayarak çalışma hayatındaki yaşam kalitesini arttırmak amacıyla geniş kapsamlı bir İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezini Adıyaman’a kazandırdıklarını ifade ederek öğrencilerin başarılı bir kurs dönemi geçirmeleri temennisinde bulundu.

Gönüllü, öğrencilere ortaya koyacakları hedefler doğrultusunda derslerine iyi çalışmaları gerektiğini de söyleyerek ‘İş Sağlığı ve Güvenliğin Önemi’ konusundaki ilk dersi anlattı.

Rektör Gönüllü, dersin akabinde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Vahdettin Koç’tan gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz