Eğitim

Başkan Kutlu, öğrencilere siyaseti anlattı

Başkan Kutlu, öğrencilere siyaseti anlattı

 

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi öğrencilerinin davetlisi olarak 11/C sınıfının Meslek Tanıtım Dersine konuşmacı olarak katıldı. Başkan Kutlu mesleki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Adıyaman’da uzun yıllar avukatlık mesleğini icra ettikten sonra önce milletvekili daha sonra da belediye başkanlığı görevlerine seçilen Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, mesleki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Fevzi Çakmak Lisesi 11/C sınıfı öğrencisi Mahsuni Demir’in davetini geri çevirmeyerek, 11/C sınıfının Meslek Tanıtım Dersine konuşmacı olarak katılan Belediye Başkanı Kutlu, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Sunum sırasında öğrencilerin sorularını yanıtlayıp, gerek avukatlık, gerekse milletvekilliği ve belediye başkanlığı görevleri hakkında bilgiler veren başkan Kutlu, zaman zaman öğrencilere de söz vererek değerlendirmelerini aldı.

Sunum sonunda bir konuşma yapan Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi Müdürü Orhan Pamukçu, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya davetlerine icabet ettiği için teşekkür ederek, Meslek Tanıtım Dersinin önemine dikkat çekti.

Adıyaman Belediyesi Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu’nun da katıldığı program sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, son olarak okul bahçesinde öğrencilerle voleybol oynadı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu