Çelikhan

Tarım Personeline Başarı Belgesi

Çelikhan ilçesinde Kaymakam Necdet Uçar, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerini başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Çelikhan ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerine süt sağım makineleri projesi ile il hayvancılığı geliştirme ve aşılama, devlet malını koruma ve kıyafet yönetmeliğine uygun olarak mesai saatlerine uyum ve su ürünleri üretimindeki devlet desteklerinin verilmesinde göstermiş olduğu başarılı çalışmaları nedeniyle başarı belgesi verildi.

Besni Kaymakamı Necdet Uçar, Kaymakamlık Toplantı Odasında düzenlenen ödül töreninde başarı belgesine layık gösterilen personele belgelerini taktim etti.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde görevli veteriner hekimlerden Osman Sancar, Seyfullah Koç ve Murat Şentürk’e hazırladıkları süt sağım makineleri projesi kapsamında başarı belgesi verildi.

İl hayvancılığı geliştirme ve aşılama işlerinde göstermiş oldukları performansları nedeniyle ise ziraat teknisyeni İbrahim Odacı’ya, devlet malını koruma ve kıyafet yönetmeliğine uygun olarak mesai saatlerine uyumundan, veteriner sağlık teknisyeni Mert Baran’a proje birimindeki başarılı çalışmalarından, su ürünleri mühendisi Mustafa Karadeniz’e su ürünleri üretimindeki devlet desteklerinin verilmesinde göstermiş olduğu başarılı çalışmaların dolayı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Ayrıca, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Akın da üç kez başarı belgesi aldıkları için üstün başarı belgesi ile ödüllendirdi. Başarı belgesi alan personeller ise Kaymakam Uçar’a teşekkür etti.(PHA)

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu