Çelikhan

Motorcular şehitler için tur attı

Çelikhan ilçesini ziyaret eden Adıyaman (Fatih Sultan Mehmet ) FSM Motorcular Grubu ellerinde Türk bayrakları ile Barış Pınarı Harekatında Şehit olan Piyade Onbaşı Mesut Çelik için şehir turu attı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör örgütü PKK/YPG/PYD ve DEAŞ’a karşı Fırat’ın doğusuna başlattığı Barış Pınarı Harekatın da teröristlerin attığı top atışıyla şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Mesut Çelik’in toprağa verilmesinin 4’ncü gününde, Adıyaman FSM Motorcular Grubu ve Malatya Bisiklet gurubu şehit anısı kentte konvoy oluşturdu.

İlçe Emniyet Amirliği ekipleri eşliğinde ilçe mezarlığından başlayan konvoy, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, hastane yolu üzerinden şehidin baba evinde son buldu.

FSM Motorcular Grubu ve Bisiklet Grup üyeleri şehit Çelik için başsağlığı diledi. Şehidin yakınları göz yaşlarını tutamadı.

Şehidin babası Abubekir Çelik, “Başsağlığından dolayı gösterdiği memnuniyeti dile getirerek Adıyaman FSM Motorcular Grubuna, Malatya’dan gelen bisiklet grubu ve taziyemizde bizlere eşlik edip taziyelerini sunan tüm herkesten Allah razı olsun.” dedi.(PHA)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı