Çelikhan

Fırat’tan Besni ve Çelikhan’a Ziyaret

Fırat’tan Besni ve Çelikhan’a Ziyaret

 

AK parti Adıyaman milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Fırat, seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına hız verirken. Besni ve Çelikhan’da kurumları ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü.

AK parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız verdi. Milletvekili Fırat, Adıyaman Besni ilçesini ziyaret ederek çeşitli kurum çalışanlarını ziyaret etti.

  1. Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’a 23-24 dönem milletvekili Mehmet Erdoğan, AK parti il başkan yardımcısı Mustafa Aklayış ve AK parti Besni ilçe başkanı Mustafa Çiğdem eşlik etti. İlk olarak Besni kaymakamı çağlayan kaya’yı ziyaret eden Fırat sırasıyla sosyal yardımlaşma müdürlüğü, tapu kadastro müdürlüğü, icra müdürlüğü, adliye sarayı ve yeşil kart müdürlüğünü ziyaret etti. Milletvekili Fırat burada çalışanlarla bir araya gelerek onlarla sohbet edip destek ve dua istedi. Samimi bir ortamda çalışanlarla bol bol sohbet eden Fırat, çalışanlarla fikir alış verişinde bulundu. Milletvekili Fırat ve beraberindekiler daha sonra diğer kurumları ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.

 

Fırat, Çelikhan İlçesini Ziyaret EttiMİLLETVEKİLİ HALİL FIRAT, ÇELİKHAN İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Çelikhan ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili Halil Fırat, ilk olarak Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’u makamında ziyaret etti. Milletvekili Halil Fırat, Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut’tan, belediye hakkında ve ilçenin sorun ve sıkıntılarını öğrendi. Fırat daha sonra Çelikhan ilçesinin bazı köylerini ziyaret ederek köylülerle bir araya geldi. Köylülerin sorunlarıyla tek tek ilgilenen Milletvekili Fırat, sorunları ve çözüm önerilerini ilgili makamlara taşıyacağını ifade etti. Milletvekili Fırat daha sonra vatandaşlardan 1 Kasımda yapılacak seçimin önemine değinirken yapılacak hizmetleri anlattı. Fırat, “AK Parti olarak önceliğimiz insan odaklı hizmetler yapmaktır zaten AK Parti kurulduğundan bu yana hizmetlerimiz hep bu yönde oldu ve bundan sonrada devam edecektir. AK Parti olarak Bizler Adıyaman’a şimdiye kadar birçok projeye imza attık. Birçok projelerde sırada bekliyor. Eyer tek başımıza iktidar olursak bu projelerimizi hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı