Çelikhan

“Çelikhan’ın sorunları Çözülecek”

 

Vali Demirtaş, Çelikhan’ı Ziyaret Etti

“Çelikhan’ın sorunları Çözülecek”

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, çeşitli ziyaretler ve devam eden kamu yatırımlarıyla ilgili bilgi almak üzere Çelikhan ilçesini ziyaret etti.

Çelikhan Hükümet Konağı önünde Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Mustafa Bulut ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan Vali Mahmut Demirtaş, Çelikhan ilçesine yeni atanan Kaymakam Adem Kaya’ya yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, başarılar diledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Belediye’ye geçen Vali Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı Mustafa Bulut’u makamında ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Vali Mahmut Demirtaş, Çelikhan Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle birlikte Çelikhan esnafını ziyaret etti.

Çelikhan ilçesinin her yönüyle örnek bir ilçe olduğunu belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Çelikhanlı vatandaşlarımızı çok seviyoruz. Çelikhan ilçemiz sahip olduğu iklim ve doğasıyla en güzel ilçelerimizden bir tanesi.  Her fırsatta ilçelerimizi ve köylerimizi ziyaret ederek, buradaki kamu yatırımlarımızı ve gelinen noktayı bizzat yerinde görerek takipçisi oluyorum. Çelikhan ilçemizin de sorunlarının giderilmesi noktasında yoğun gayret sarf ediyoruz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu