Besni

Okullara dezenfektan standı

Okulların yüz yüze eğitim ve öğretime açılması üzerine öğrencilerin ve öğretmenlerin salgından korunması amacıyla Adıyaman’ın Besni İlçe Belediyesi tarafından okullara dezenfektan standı ve maske desteğinde bulunuldu.

Besni Belediyesi tarafından yüz yüze eğitim ve öğretime açılan ilçe merkezinde ki okullara Kovid-19 salgını dolayısı dezenfektan standı ve maske desteğinde bulunuldu.

Konu hakkında açıklamada bulunan Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, “Pandemi süreci başından beri belediye olarak ilçemizde çok sıkı bir çalışma başlattık. Okullarımızı, kurumlarımızı ve vatandaşlarımızın sıkça kullandıkları alanlarda dezenfektan çalışmaları yaptık. Şehrimizin tüm sokaklarını ve caddelerini dezenfekte edici ilaçlarla yıkamasını yaptık. Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru bizler için çok önemlidir. Bu sebeple de okullarımızın yüz yüze eğitim ve öğretime başlamasından dolayı yine öğrencilerimizin ve de öğretmenlerimizin sağlığı için Besni İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Demirel ile beraber okullarımızı ziyaret ederek, okullarımız için yaptırmış olduğumuz dezenfektan stantlarını hediye ediyor ve maske desteğinde bulunuyoruz.” şeklinde ifade etti.(PHA)

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı