Besni

Milli Eğitim Müdüründen Okullara Ziyaret

Milli Eğitim Müdüründen Okullara Ziyaret

 

Besni ilçesinde 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile beraber İlçe Milli Eğitim Neşet Yazar, müdürlüğe bağlı okul ve kurum ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, okulların idarecilerini, öğretmenlerini ve öğrencileri ziyaret etmek, okulların fiziki durumlarını kontrol etmek, aksaklıkları yerinde tespit etmek ve okullarda bulunan olumlu örnek teşkil eden uygulamaları görmek amacıyla ziyaretler ziyaretlerine devam ediyor.

Yapılan ziyaret esnasında açıklama yapan Yazar, şöyle konuştu:

“Eğitim-Öğretim sürecinin tüm paydaşların hepsinin büyük önem arz etmektedir. İdarecisiz, öğretmensiz, öğrencisiz ve velisiz eğitim öğretimin olmayacağı aşikardır. Bu düşünceler ile tüm paydaşlarımızı birebir ilgilenerek eğitim seviyemizi en üst noktaya getirmeyi hedeflemekteyiz. Anasınıfından tutun Liseye kadar bütün seviyelerin önemli olduğunu ve her okulumuzun başarısı ile ayrı ayrı ilgilendiğimizin bilinmesini isterim. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ,Besni’mizin en iyi seviyede olması eğitim camiası olarak bizlerin vazgeçilmez hedefleridir. Bu hedefleri gerçekleştirme doğrultusunda yapılan her etkinliği, atılan her adımı desteklediğimizin bilinmesi amacıyla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizin devam edeceğini belirtiyor, etkili ve emek harcanan bütün etkinliklerimizin, çalışmalarımızın bilinmesini istiyorum.

Bu vesile emeği geçen tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum.”(PHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu