Anasayfa / Besni / Hem hırsız hem küfürbaz
BESNİ'DE 'DUR' İHTARINA UYMAYAN HAYVAN HIRSIZLARI YAKALANDI

Hem hırsız hem küfürbaz

‘Dur’ ihtarına uymayan hırsızlar yakalandı 

Besni ilçesinde jandarmanın ‘dur’ ihtarına uymayan hırsızlık şüphelileri jandarma tarafından yakalandı.  Adliye önünde basın mensuplarını gören faillerden biri, askerden yeni geldiğini ve hırsızlık yapmadığını, bu şekilde basın mensuplarının kendisini çekemeyeceğini söyledi. Jandarma ekiplerinin zoruyla araçtan indirilen faillerden biri, basın mensuplarına küfür etti.

Köseceli Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından beldede yapılan yol devriyesinde Besni’nin çeşitli köylerinde hayvan hırsızlığı yaptığı iddia edilen şahısların bulunduğu araç ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçtı. Aracın peşine düşen jandarma ekipleri şüphelileri Tetirli’ Köyünde yakaladı.

Daha önceden hayvan hırsızlığından sabıkaları ve aramaları olan B.Ö., S.V.K. ve S.K. Jandarmadaki ifadelerinin ardından Besni İlçe Adliyesine sevk edildi.

Adliye önünde basın mensuplarını gören faillerden biri, askerden yeni geldiğini ve hırsızlık yapmadığını, bu şekilde basın mensuplarının kendisini çekemeyeceğini söyledi. Jandarma ekiplerinin zoruyla araçtan indirilen faillerden biri, basın mensuplarına küfür etti.  Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.(İHA)

Bu Habere de Bakın

“İçecek bir bardak suyumuz yok”

Çakırhöyüklülerin ‘Su’ Eylemi Besni ilçesine bağlı Çakırhöyük Beldesinin Boybey Mahallesine su verilmediği gerekçesi ile mahalle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir