Besni

Gazi Durmuş’tan hastane yöneticilerine teşekkür

Gazi Durmuş’tan hastane yöneticilerine teşekkür

 

Besni ilçesinde İstanbul Beşiktaş´ta 45 kişinin şehit olduğu bombalı saldırıda yaralanan Polis memuru Hasan Durmuş, Besni Devlet Hastanesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gazi Hasan Durmuş, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından Besni’ye getirilerek Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Besni Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adnan Yüksel’i ziyaret eden gazi Hasan Durmuş, hastanede kendisine gösterilen ilgi, alaka ve tedavisinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Besni Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adnan Yüksel, “İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından memleketi Besni’ye getirilerek  Besni Devlet Hastanemizin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde iki ay süreyle tedavi almış olan Gazimiz Polis Memuru Hasan Durmuş’un tedavisi sonrasında tama yakın iyileşme sağlandı. Şifa ile taburcu olan Gazimizin Başhekimliğimize ziyarette bulunarak bu süreçte tetkik ve tedavisinde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerini sunmuştur. Bizde hastane yönetimi ve çalışanları olarak bu anlamlı ziyaretinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu