Besni

Fikri Sağlar’dan Besni’ye Ziyaret

Fikri Sağlar’dan Besni’ye Ziyaret

 

Eski Kültür Bakanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, CHP Besni İlçe Teşkilatını ziyaret ederek gündem ve 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçime dair açıklamalarda bulundu.

Ziyarete CHP Adıyaman İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, Kesmetepe Belde Belediye Başkanı Vakkas Acar, Çakırhöyük Belde Belediye Başkanı Miktat Çetin, parti yöneticileri ve partililer Fikri Sağlar’a eşlik etti.

Parti binasına yapılan ziyaret sırasında bir konuşma yapan CHP Besni İlçe Başkanı Hüseyin Keleş, 1 Kasım’da yapılacak olan seçim çalışmalarına başladıklarını dile getirdi.

CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar ise konuşmasında, “1 Kasım seçimlerinde adayımız kim olursa olsun biz buradan mutlaka birden fazla milletvekili çıkartacağız ve CHP’nin iktidar olmasını hep birlikte kutlayacağız. CHP’ye çok büyük görev düşüyor. CHP’yi yeni bir umut olarak geleceğe taşıyacak gençlere, kadınlarımıza, çocuklarımıza çok büyük görev düşüyor. 13 yıldır bu ülkenin başında olan Recep Tayyip Erdoğan’a dur demeliyiz” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı