Besni

Bu fakültede burs, staj ve iş var

Erdemoğlu Holding’ten Öğrencilere Fırsat

Besni’de 2018-2019 eğitim öğretim yılı başında hizmete giren Besni Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesi öğrencileri hem burslu, hem de iş garantili okuyacak.

Erdemoğlu Holding tarafından Besni’de yapımı tamamlanarak eğitim öğretim hayatına başlayan Besni Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesi öğrencilere büyük imkan sunuyor. Bölgenin önemli ve saygın eğitim kurumları arasında hızla yükseleceği öngörülen fakülte, fiziki yapısı ve eğitim kadrosu ile öne çıkıyor.

Değerli Erdemoğlu Ailesi üniversite binasını inşa etmenin yanı sıra;

Kayıt yaptıran ilk 10 öğrenciye aylık bin lira, ikinci on öğrenciye 800 lira, diğer öğrencilere ise 500 lira burs verecek.

Bunların yanı sıra başarılı öğrencilere staj imkanı ve okul bitimi ile beraber kendi bünyelerinde iş garantisi de sağlarken, hem teorik, hem de pratikte eğitim almalarını sağlamış olacaklar.

Okulun diğer bir avantajlı yanı ise kalacak yer sorununun olmayışı. Hem kız, hem de erkek öğrenciler için yeterli sayıda yurt ve ev bulunmakta.

İşte bu tüm imkanlardan yararlanmak isteyen öğrenciler gönül rahatlığı ile Besni Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesi’ni tercih edebilirler.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu