Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Besni MYO’da Görev Değişikliği

12 Ekim 2017 Perşembe, 09:04

Besni MYO’da Görev Değişikliği

 

Görev süresi sona eren Adıyaman Üniversitesi Besni Meslek Yüksekokulu (BMYO) Müdürü Doç. Dr. Mücahit Çelik’in yerine Adıyaman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Alkış atandı.

Besni Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Solmaz, Meslek Yüksekokulu akademik ve idari çalışanları katıldı.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, görev süresi boyunca emek ve çalışmalarından dolayı Doç. Dr. Mücahit Çelik’e teşekkür ederken Müdür Yrd. Doç. Dr Hüseyin Alkış’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü konuşmasında; “2017-2018 akademik yılının hayırlı olmasını diliyorum. Asli görevimizin eğitim ve öğretim olduğunu, başarı sağlamamız için çok çalışmamızın gerektiğini ve akademik kariyerimizin milletimize hizmetten sonra ikinci planda olması gerektiğini belirtmek istiyorum. Ülkemizin daha iyi bir yere gelmesi için elimizden gelen her türlü fedakarlığı göstermemiz gerekiyor. Herkesin elini taşın altına koyması ve eğitim kalitesinin arttırılması gerekiyor. Başarı çok çalışma ile birlik ve beraberlikle sağlanacaktır.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü, herkesin dayanışma ve yardımlaşma içerisinde çalışmasının iyi sonuçlar vereceğini belirterek, Besni’de Erdemoğlu Ailesinin de desteği ile akademik çalışmaların devam ettiğini ve eğitim için yapılması gereken her şeyin beraberce yapılacağını dile getirdi. Desteklerinden dolayı Erdemoğlu Ailesi ve Belediye Başkanı İbrahim Öztürk’e teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Gönüllü, Besni’de lisans düzeyindeki eğitime önümüzdeki yıl başlanacağının da müjdesini verdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz