Besni

Başbakan için hazırlıklar yapıldı

Başbakan için hazırlıklar yapıldı

 

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek olan 5. olağan il kongresi öncesinde Milletvekili Mehmet Erdoğan, Besni teşkilatıyla bir araya geldi.

AK Parti Besni İl Teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Milletvekili Mehmet Erdoğan’ın yanı sıra İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı. Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun gelişi öncesinde Besni ilçesinde yapılacak olan hazırlıklar ve kongre sürecindeki durum değerlendirmesi yapıldı.

Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Başbakanımız Adıyaman’a ilk kez geliyor. Adıyaman’da ayrı bir heyecan yaşanıyor. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’yla birlikte AK Parti, 2015 genel seçimlerinden güçlenerek çıkacaktır. Vatandaşlarımızın AK Parti’ye olan teveccühü artarak devam ediyor” dedi.

 

Başbakanın Gelişi Öncesi Yollar Süslendi

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek olan 5. olağan il kongresi öncesi AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı ile AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yollar parti bayrakları ile süslendi.

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Adıyaman’a gelmesini bir yandan sabırsızlıkla bekleyen onlarca vatandaş, bir yandan süslenen yolları oldukça başarılı karşıladılar. Süsleme çalışmalarına bir yandan destek veren bir yandan ise, çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Ar-Ge Birim Başkanı Mehmet Toprak, çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu Adıyaman’da ağırlayacaklarından oldukça mutlu olduklarını ve yarını sabırsızlıkla beklediklerini belirtti.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu