Adıyaman

“Zalimler kaçacak yer arayacak”

Emniyet Müdürü Ergüder göreve iddialı başladı

Adıyaman yeni Emniyet Müdürüne kavuştu. Son yıllarda sokak arası kavgaların, silahlı çatışmaların, uyuşturucu trafiğinin ve tefeciliğin yoğun olduğu ilimizde, emniyete ve kurumun en tepe ismi olan Emniyet Müdürüne büyük görev düşüyor. Bütün bu sorunlara Adıyaman’ın trafik keşmekeşini de eklediğinizde, polisin mesai saatinin sonu gelmiyor. Son Emniyet Müdürleri kararnamesiyle ilimize Uşak’tan atanan İbrahim Ergüder, Emniyet Müdürü olarak göreve başladı ve ilk sözü; “Zalimler kaçacak yer arayacak” oldu. Bu söz hayata geçerse, Adıyaman rahat nefes alacak demektir.

Uşak İl Emniyet Müdürlüğünden Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne atanan İbrahim Ergüder, suçlulara “Zalimlerin kaçacak yer arayacak” dedi. İlk olarak Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’i ziyaret eden Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, daha sonra Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri, birim amirleri ve polisler tarafından karşılanan Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Müdür Ergüder yaptığı açıklamada, “Bir birinden değerli meslektaşlarım ve Adıyamanlılarımızla birlikte burada çok güzel işlere imza atacağımıza kimsenin şüphesi olmasın. Adıyamanımız köklü kulüpleri ve yetiştirmiş olduğu sporcularla beraber Türkiye’de uzun yıllar söz sahibi olmuş bir ilimiz. Biz bundan sonra Adıyaman’da olan her bir spor kulübümüz ve sporcularımızı istenilen seviyede ve istedikleri yerlerde olabilmeleri adına desteklerimizi her daim teşkilat olarak vermeye devam edeceğiz.

Zalimler her daim kendilerine kaçacak yer arayacaklar, bunu da zaman içerisinde göreceksiniz. Mazlumlarda kendilerini daha çok güvende hissedecekler. Bu göreve başlarken ana düşüncemiz biz, siz değil, hep bir olacağız, birlikte olacağız ve birlikte güçlüyüz konseptiyle Adıyaman ilimizde inşallah çok güzel işlere, hayırlı işlere imza atmış olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Adıyaman’a ve Adıyamanlılara hizmet edecek olmanın büyük bir heyecanı üzerimizde bulunuyor” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi-İHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu