Zabıta bayram denetimlerini sıklaştırdı

22 Haziran 2017 Perşembe, 10:51

Zabıta bayram denetimlerini sıklaştırdı

 

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi şehir merkezindeki matador ve pastanelerde denetim yaptı.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi şehir merkezindeki matador ve pastanelerden hijyen, ruhsat ve gramaj denetimi yapan Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipleri, kurallara uymayan işyerlerine göz açtırmadı.

Zabıta ekipleri tarafından gece gerçekleştirilen matador denetimi ile gündüz gerçekleştirilen pastane denetiminde belirlenen kurallara uymayan ve temizliğe önem göstermeyen işyerlerine uyarı ve cezai işlem uygulandı.

Vatandaşların sağlığı için rutin denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getiren belediye yetkilileri, Vatandaşların güvenilir ve sağlıklı gıdalar tüketebilmesi için denetimlerini aralıksız sürdürdüklerini, yaptıkları denetimlerde hijyen, gramaj ve personel temizliği gibi kurullara uymayan işyerlerine gerekli uyarılarda ve işlemlerde bulunduklarını, Bundan sonraki süreçte de vatandaşların sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarının aralıksız devam edeceğini söylediler.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz