Yücekaya, İşkur Müdürlüğüne Atandı

26 Aralık 2016 Pazartesi, 09:21

Yücekaya, İşkur Müdürlüğüne Atandı

 

Daha önce Adıyaman’da görev yapan Kilis Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Mehmet Emin Yücekaya, Adıyaman İşkur Müdürlüğüne atandı.

Sekiz yıl görev yapan müdürlerin görevden alınması nedeniyle Ramazan Tatar’dan boşalan Adıyaman İşkur Müdürlüğüne Kilis İşkur Müdürü Mehmet Emin Yücekaya atandı.

Yaklaşık 4 yıldan beri Kilis Çalışma ve İş Kurumu Kilis İl Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yürüten Mehmet Emin Yücekaya’nın tayini önceki görev yeri olan Adıyaman’a çıkarıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu tayin ve atamalar yönetmeliğinde tayini Adıyaman’a çıkarılan Mehmet Emin Yücekaya Kilis’te bulunduğum 4 yıllık süre içerisinde çok büyük dostluklar edindiğini söylerken buruk bir sevinç yaşadığını ifade etti.

Aslen Adıyamanlı olan Mehmet Emin Yücekaya, Kilis’te bulunduğu süre içerisinde işsizlikle mücadele etmede her gün yeni bir projeyi ortaya koymaya çalıştı. İş Başı eğitim programları ile TYP (Toplum Yararına Çalışma) programlarını başarı ile bitirdiklerini söyleyen Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Mehmet Emin Yücekaya tüm dostlarından, arkadaşlarından helallik istedi.

Çalışma ve İŞ Kurumu Kilis Müdürü Mehmet Emin Yücekaya’nın yerine Sivas Çalışma ve İş Kurumu eski il müdürü Nurettin Köksal atandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz