Yoksullara ekmek dağıtımı sürüyor

24 Haziran 2016 Cuma, 17:27

Yoksullara ekmek dağıtımı sürüyor

 

Adıyaman Sevgiyle Kucaklayan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından maddi durumu zayıf ailelere ekmek dağıtımı yapılıyor.

Adıyaman Sevgiyle Kucaklayan Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve hayırsever vatandaşların destekleriyle maddi durumu zayıf ailelere yönelik alınan ekmekler iftar saati öncesi dağıtılıyor. Dernek görevlileri, iftar saati öncesi dağıttıkları ekmekler ile maddi durumu yetersiz ailelerin yüzünü güldürürken daha fazla aileye ulaşılması için hayırsever vatandaşlar ve iş adamlarından destek istediklerini belirtti.

Konuyla ilgili olarak konuşan Dernek Başkanı Zeliha Özkaynak, “Derneğimiz ve hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle her gece iftar saati öncesi ekmek dağıtımı yapıyoruz. Bizler elimizden geldiği kadarıyla ihtiyacı olan herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Bizler daha fazla ihtiyacı olanın elinden tuta bilmek onları mutlu edebilmek için ilin iş adamlarından ve hayırsever vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Sizlerde bir garibana bir ekmek alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Herkesi bir ekmekte olsa destek vermeye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz