Adıyaman

Yeni Dünya Vakfı’ndan Bezci ve Canikli’ye Ziyaret

Yeni Dünya Vakfı’ndan Bezci ve Canikli’ye Ziyaret

Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu beraberinde Vakfın Yöneticileriyle birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli ve Ankara Ticaret Odası Başkanı (ATO)  Salih Bezci’yi ziyaret etti.

Her iki ziyaretinde de vakfın çalışmaları ve hedefleriyle ilgili bilgiler veren Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Vakıf olarak en büyük amacının Türkiye genelinde bütün illerde temsilcilik açmak ve vakıf bünyesinde yapılan çalışmaları ülke geneline yaymak olduğunu söyledi.

En büyük amacının temsilciliğin olmadığı il bırakmamak olduğun Vakfının temsilcilik açmasından ötürü memnuniyetini ifade ederek kamu yararına bu tür vakıf faaliyetlerinin her zaman fedakârlık istediğini,  kendisinin de yardımcı olmaya çalışacağını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Yeni Dünya Vakfının başta burs hizmeti olmak üzere sosyal, eğitim ve kültür projeleri kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı tebrik ederken, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci de Gerek İstanbul’da ve gerekse Ankara da Vakfın gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını yakinen takip ettiğini belirterek, özellikle yeni yetişen gençlere her yıl yüzlerce kişiye burs verilmesini ise takdire şayan olarak karşıladığını ve bu yönde emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci ye yönelik düzenlenen ziyarete Vakıf Başkanı Mahmut Göksu ile birlikte Vakfın Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Cüneyt Yüksel, Mütevelli Heyet Üyesi ve Ankara Şube Başkanı Ali Tokgöz, Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Aydoğan, Ankara Şube Sekreteri Av. Seffan Kılınç ve Ankara Şube Vakıf Danışmanı Süleyman Dündar katıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu