“Yeni Anayasa Bir Zarurettir”

28 Kasım 2016 Pazartesi, 08:29

Siyaset Akademisi Devam Ediyor

“Yeni Anayasa Bir Zarurettir”

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığının Siyaset Akademisi devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi Konferans salonunda düzenlenen Siyaset Akademisinin 8.Haftasındaki programa İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, AK Parti Adıyaman İl AR-GE Başkanı Av.Mustafa Aklayış, Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Ak Parti İlçe Başkanı Hanifi Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve parti üyeleri katıldı.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Adıyaman Siyaset Akademisinin programına konuk olarak bir konuşma yaptı.

Programın açılış konuşmasını AK Parti Adıyaman İl AR-GE Başkanı Av.Mustafa Alkayış yaptı. Alkayış, Siyaset Akademisinin 8.Haftasında önemli bir konuğu ağırlamaktan büyük mutluluk duydukları belirterek, “Siyaset Akademisi 8 haftadır. Aralıksız her hafta devam etti. Büyük bir ciddiyetle icra ettiğimiz ve akademik bir disiplin içerisinde sürdürdüğümüz bu çalışmaya iştirak eden tüm katılımcılara ve hocalarımıza teşekkür ederim. Bu gün 400 bin üyesi olan dünyanın en büyük ticaret odasının başkanını ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Siyaset Akademisine, “15 Temmuz Sonrası Türkiye’deki Reel Piyasalar”   adıyla bir sunum yapan İbrahim Çağlar sözlerine Adıyaman’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı.

Çağlar, İş ve Ticaret dünyasının istihdamın temelini oluşturduğunu söyledi.

Türkiye’nin kendi ayakları üzerinde kalabilecek zenginlikleri bulunduğunu söyleyen Çağlar, istikrarın sürmesinin önemine vurgu yaptı. Başkanlık sistemi ve yeni bir Anayasanın artık bir zaruret olduğunu  savunan Çağlar, darbe dönemlerinin bitmesi gerektiğini sözlerine ekledi.(PHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz