Anasayfa / Adıyaman / Yaşlı kadından cumhurbaşkanına teşekkür

Yaşlı kadından cumhurbaşkanına teşekkür

Yaşlı kadından cumhurbaşkanına teşekkür

 

İl Özel İdaresi köy yollarını parke döşeme çalışmasını yürütürken, köyün ileri gelenleri yapılan hizmetten dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dua etti.

İlerleyen yaşlarına rağmen kapılarına kadar gelen hizmeti gören yaşlılar, devlet yetkililerini karşısında görünce “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ne kadar dua etseler o kadar azdır” dedi.

Yapılan hizmetlerden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Rahime Atlı isimli yaşlı kadın; “O benim annem, ablam, kardeşimdir. Recep Tayyip Erdoğan’ı sevmeyeceğim de, kimi seveceğim. Tayyip’im beni besliyor. Ben tek başıma yaşıyorum. Tayyip Erdoğan, bu yolumu yaptı. Erdoğan dua ediyorum. Diyorum ki, “Allah eşine, çocuklarına ve kendisine uzun ömürler versin. Allah onun diyarında olsun. Bizler ondan razıyız. Peygamberimizde onun diyarında olsun. Kendisinden Allah, peygamberde razı olsun. Eğer her kim ki Tayyip’e laf atarsa kendine laf atsın” diyerek Erdoğan’a dua etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla şehirdeki bütün hizmetlerin köylerde verilmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, “İncebağ Köyümüzdeyiz. Bu köyümüzde Rahime teyzemizi ve köyümüzü ziyaret ettik. 24 Haziran seçiminde göstermiş oldukları performanstan dolayı hem halkımıza teşekkür etmek, hemde hizmeti yerinde görmek amacıyla bu köyümüze geldik. Şuanda Rahime teyzemizle birlikteyiz. Yaşlılarımız sayın Cumhurbaşkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorlar. Ayrıca teyzemiz Cumhurbaşkanımıza maddi ve manevi desteklerinden dolayı teveccühlerini bildiriyor. Rahime teyze diyor ki; “Ben sayın Cumhurbaşkanıma kurban olayım. Ben onun hizmetlerinden memnunum. Eskiden böyle bir hizmet yoktu. Köylerde sitille su çekiyorduk. Suyu bulamıyorduk. Ama bugün rabbimize şükürler olsun ki, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, sayesinde bu tür hizmetleri de gördük. Kilitli parke taşı, alt yapı, taziye evleri, içme suları, çöp toplama gibi hizmetler hayaldi. Rabbimize şükürler olsun ki, başımıza böyle bir lider geldi.” Ve bu insanlar bu hizmetlerden dolayı şükür ettiklerini söylüyorlar. Sayın cumhurbaşkanımızın talimatıyla yetkililerimiz bizlere sürekli olarak “sahada olun” diyorlar. İl başkanlığı toplantısında külliyeye davet edildik. Orada Cumhurbaşkanımızın özel talimatları oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere; “Sürekli olarak sahada vatandaşla birlik ve beraberlik içerisinde olun. Vatandaşlarımıza sürekli olarak hizmet yapın” şeklinde talimatları oldu. Bizlerde sıcak soğuk gece gündüz demeden sahada oluyoruz. Sahada olmaya da devam edeceğiz. İcranın başı olan sayın valimiz Nurullah Naci Kalkancı’ya, İl Özel İdaresi’nin bütün ekibine teşekkür ediyorum. Bizim tek hedefimiz vatandaşın güzel hizmetler görmesidir. Köylü vatandaşımın hizmet noktasında şehirdekiyle farkı kalmaması için cumhurbaşkanımızın büyük destekleriyle kadromuzla elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Köylü vatandaşımıza teşekkür ediyorum, teyzemizin ellerinden öpüyorum”

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

Bu Habere de Bakın

Kaçak akaryakıt ele geçirildi

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kaçak akaryakıt ele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir