Adıyaman

Yaman Kart Dolum Merkezi Sayısı 41’e Çıktı

Yaman Kart Dolum Merkezi Sayısı 41’e Çıktı

 

Adıyaman Belediyesi öncülüğünde başlatılıp, Asis Firması tarafından çalışmaları yürütülen Yaman Kart Dolum Merkezi sayısı 41’e ulaştı.

Adıyaman Belediyesi tarafından 2015 yılında faaliyete geçirilen ve tamamlandıktan sonra Asis Firması tarafından çalışmaları sürdürülen Yaman Kart uygulamasına olan ilgi her geçen gün artıyor. Vatandaşın yoğun ilgisini karşılamak için ve halkın daha rahat hizmet alabilmesini sağlamak için il merkezi genelindeki Yaman Kart Dolum Merkezi sayısını arttıran yetkililer, sanının 41’e ulaştığını dile getirdiler.

Şehrin en ücra köşesindeki vatandaşın bile Yaman Kart Dolum Merkezi’ne kolaylıkla ulaşabilmesi için, dolum merkezi sayısını arttırdıklarını söyleyen yetkililer, “Belediyemiz tarafından 2015 yılının Haziran ayında uygulamaya konulan Yaman Kart sahibi sayısı çok ciddi rakamlara ulaşmış durumda. Adıyamanlıların şehir içi ulaşımında kullandıkları kartları daha rahat doldurabilmeleri de bizim görevimizdir. Bunun için şehrin birçok noktasında birkaç tane dolum merkezi oluşmasına özen gösterdik. Bu anlamda Yaman Kart dolum talebinde bulunan işletmelere gereken kriterler çerçevesinde kolaylık sağlıyoruz” diye konuştular.

Güne Bakış haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu