Adıyaman

Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi

Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi

 

Adıyaman Defterdarlık Gelir Müdürlüğü kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenlerini açıkladı; rekortmenlere plaketleri takdim edildi.

2013 yılının gelirlerini 2014 yılında beyan eden ve ilk üçe giren kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenlerine plaket verildi. Defterdar Orhan Mutluay, Gelir İdaresi Başkanlığınca hazırlanan plaketleri rekortmenlerin işyerleri ziyaret edilerek takdim etti.

2013 yılı vergilendirme dönemi yıllık kurumlar vergisinde Ersil İnş.Hazır Yemek. Gıda. Nak. Turz. İth. İhr.Tic  1 milyon 49 bin 765 bin TL’lik tahakkuk eden vergisiyle birinci, Metroyapı İnş. Oto. Taş. Haf. Maden. San. Tic. Ltd. Şti adlı şirket 801 bin 508 TL’lik tahakkuk eden vergisiyle ikinci, Uslu Tekstil Gıd. İnş. San. Ve Tic. Lti. Şti adlı şirket 294 bin 565 TL’lik vergi tahakkukuyla üçüncü oldu.

2013 yılı vergilendirme döneminde gelir vergisinde ise cerrahi, tıbbi ve ortopedik alet ve cihazların toptan ticaretini yapan Ayan Bulğu 338 bin 721 TL’lik tahakkuk eden vergisiyle birinci, Noter Ekrem Çetin 163 bin 63 TL’lik tahakkuk eden vergisiyle ikinci olurken, motorlu kara taşıtı lastiklerinin ve jantların satışını yapan Ebubekir Öncel ise 149 bin 879 TL’lik tahakkuk eden vergisiyle üçüncü oldu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu