Adıyaman

Vali ve Milletvekillerinden Kılınç’a Ziyaret

Vali Aykut Pekmez ve AK Parti Adıyaman milletvekilleri, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri İ. Halil Fırat, M. Fatih Toprak ve Yakup Taş ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Misafirlerini kapıda karşılayan Belediye Başkanı Kılınç’ın ev sahipliğinde başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette il genelindeki çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman milletvekilleri olarak meclis çalışmalarının olmadığı her fırsatta Adıyaman’da olmaya ve Adıyaman için gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getirerek, kendilerine bu anlamda hep destek veren Vali Aykut Pekmez ile Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman hizmet etmekten büyük keyif ve gurur duydukları Adıyaman için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu