Adıyaman

Vali Pekmez’den Cumhuriyet Resepsiyonu

Cumhuriyet’in kuruluşunun 96’ncı yıldönümü dolayısıyla Adıyaman Valisi Aykut Pekmez ve eşi Yeşim Pekmez’in ev sahipliğinde Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde Cumhuriyet Resepsiyonu verdi.

 Adıyaman’da çeşitli etkinliklerle ve büyük bir coşkuyla kutlanan Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. yıl dönümü akşamı da Vali Aykut Pekmez’in ev sahipliğinde Türkiye Petrollerinde resepsiyon verildi.

Resepsiyona halkın her kesiminden geniş bir katılım oldu. Müzik dinletisinin yapıldığı resepsiyonda konuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Vali Aykut Pekmez, eşi Yeşim Pekmez’le birlikte konuklarını kapıda karşılayarak, tek tek tokalaşıp, bir süre sohbet etti. Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ve eşi yeşim Pekmez’le birlikte bütün masaları dolaşarak konukları ile yakından ilgilenen Vali Aykut Pekmez, katılımcılarla sohbet ederek bayramını kutladı, birlikte fotoğraf çektirdi. 

Vali Aykut Pekmez ve eşi Yeşim Pekmez Resepsiyona katılan şehit ailelerine de yakın ilgi gösterdi.  

Programın sonunda Vali Aykut Pekmez, eşi Yeşim Pekmez ve davetlilerle birlikte Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan pastayı keserek katılımcılara ikram etti. Coşku dolu anların yaşandığı resepsiyon, Vali Pekmez ve Yeşim Pekmez’in konukları tek tek uğurlaması ile son buldu.

Vali Aykut Pekmez ve eşi Yeşim Pekmez’in ev sahipliğinde Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde verilen Cumhuriyet Resepsiyonuna, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, kurum amirleri, belediye başkanları, kaymakamlar, siyasi parti yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, askeri ve yargı personeli, şehit aileleri, gaziler, basın yayın kuruluşu temsilcileri, sporcular, muhtarlar, iş insanları ve kanaat önderleri katıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu