Vali Kalkancı, hastane alanında incelemede bulundu

17 Mart 2018 Cumartesi, 09:21

Vali Kalkancı, hastane alanında incelemede bulundu

 

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Öz ve Başhekim Dr. Fatih Doğan’la birlikte Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bitişiğinde modern bir mimariyle yapılacak olan 300 yataklı yeni Kadın ve Doğum Hastanesi alanında incelemelerde bulundu.

2018 yılı yatırım programına alınarak proje ihalesi yapılan ve önümüzdeki günlerde inşaat ihalesi yapılacak olan 300 Yataklı Kadın ve Doğum Hastanesi 53 dönüm arazi üzerine inşa edilecek.

Vali Nurullah Naci Kalkancı, Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Öz ve Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Fatih Doğan’la birlikte proje ihalesi yapılan hastane binasının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

300 Yataklı Kadın ve Doğum Hastanesinin yapılması ile birlikte Adıyamanlı vatandaşlarımız bütün sağlık sorunlarını bir merkezde çözüm bulacağı modern bir yapıya daha kavuşmuş olacak.

Buradaki incelemelerinin ardından hastanenin acil servis bölümünü gezen Vali Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman’da vatandaşa sunulan sağlık hizmetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında hastane yöneticilerinden bilgi aldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz