Vali Erin’e Güvenlik Brifingi

30 Haziran 2016 Perşembe, 09:21

Vali Erin’e Güvenlik Brifingi

 

Adıyaman Valiliğine atanarak iki hafta önce göreve başlayan Vali Abdullah Erin, ilin sorun ve beklentileri yerinde görüp tespit etmek, bu sorunlara çözüm üretmek amacıyla kurumlardan brifing almaya başladı.

İlk olarak İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek brifing alan Vali Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer ve askeri erkan tarafından karşılandı.

Karşılama sonrası Garnizon şeref defterini imzalayan Vali Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Koyuer ile bir süre görüştükten sonra il genelinde jandarmanın sorumluluk alanında yapılan çalışmalar ile genel asayiş uygulamaları hakkında detaylı bir brifing aldı.

İl Jandarma Komutanlığında aldığı brifing sonrası Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Erin’i, Emniyet Müdürü Fikret Salmaner ve emniyet müdür yardımcıları karşıladı. Karşılama sonra toplantı salonuna geçen Vali Abdullah Erin, Adıyaman’ın genel asayişi ve Emniyet Müdürlüğünün çalışmaları hakkında sahura kadar bilgi aldı.

Adıyaman’ın sorun ve çözüm önerilerinin tespiti amacı ile tüm kurumlardan brifing alacağını belirten Vali Abdullah Erin, “Öncelikle ilimizin ihtiyaçlarının karşılanması ve sorunlarının çözümü noktasında Jandarma ve Emniyet’ten başlayarak brifing almaya başladık. Bu brifingleri en kısa sürede tamamlayarak vatandaş odaklı çalışmalara bir an önce başlamak amacıyla sahurlara kadar durmadan çalışıyoruz” dedi.

Güne Bakış haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz