Adıyaman

Vali Erin’den STK’lara ziyaret

Vali Erin’den  STK’lara ziyaret

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, göreve başladıktan sonra kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşlarına iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyaretlerine Ticaret Borsasıyla başlayan Vali Abdullah Erin’i Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyaretleri nedeniyle Vali Abdullah Erin’e teşekkür eden Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ardından Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine geçen Vali Abdullah Erin’i Başkan Ziya Duranay ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Duranay Vali Abdullah Erin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vali Abdullah Erin daha sonra Esnaf Kefalet ve Kredili Kooperatifi Başkanları Abuzer Aslantürk, Sırrı Dost ile Mustafa Salman’ı ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Ziraat Odasına geçen Vali Abdullah Erin’i Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan, Vali Abdullah Erin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tarım kenti Adıyaman’da tarımsal hizmet faaliyetleri ile ilgili geleceğe yönelik yapacakları çalışmalar hakkında bilgileri verdi.

Vali Abdullah Erin, “15 Temmuz darbe kalkışmasında örnek bir duruş sergileyen Adıyamanlı STK’larımıza çok teşekkür ediyorum. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Adıyaman’ın ekonomik ve sosyal anlamda hak etiği yere gelebilmesi, daha iyi yaşam koşullarının vatandaşlarımıza sunulabilmesi için yoğun bir mesai harcıyoruz. STK’larımızla birlikte dayanışma ve kardeşlik hukuku içerisinde ele ele vererek Adıyaman’ı hak ettiği noktaya taşımak için çalışacağız” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu