Vali Erin’den Köy Gezisi

08 Temmuz 2016 Cuma, 09:11

 

Vali Erin’den Köy Gezisi

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, köy gezilerine başladı.

Hafta sonu programı kapsamında ilk olarak Kömür Beldesine geçen Vali Abdullah Erin, Kömür esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek  esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip bayramını kutladı. Ardından Kömür Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Erin, karakol ziyaretçi defterini imzaladıktan sonra vatani görevini yapan askerlerle sohbet etti, bayramını kutladı.

Vali Abdullah Erin, Kömür Beldesindeki temaslarının ardından Düze köyüne geçti. Burada köylüler tarafından büyük bir coşku ve sevinçle karşılanan Vali Abdullah Erin, köylülerle tek tek tokalaşarak, köy konağında köy halkıyla sohbet edip, sorun ve talepleri tek tek dinledi.

Düzce Köyündeki incelemelerinin ardından Vali Abdullah Erin, hafta sonları vatandaşların akınına uğrayan Mahmut El Ensari türbesini ziyaret ederek burada vatandaşlarla sohbet etti.

Hafta sonu programının son bölümünde Beşpınar Projesini de yerinde inceleyen Vali Erin, Adıyaman’ı doğal yaşam alanına dönüştürecek projenin son durumu ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz