Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Vali Erin’den Esnafa Ziyaret

27 Haziran 2016 Pazartesi, 08:54

Vali Erin’den Esnafa Ziyaret

 

Adıyaman  Valisi Abdullah Erin, sorun ve beklentileri yerinde görmek amacıyla başlattığı ilçe gezilerinin ardından hafta sonu da tarihi oturakçılar pazarı esnafını ziyaret etti.

Vali Abdullah Erin, tarihi oturakçılar pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnafın iş durumunu sorarak, varsa taleplerini dinleyip tek tek not aldırdı.

Daha sonra tarihi tuz hanına geçen Vali Abdullah Erin, tarihi binayı  inceleyerek buradaki kıraathanede oturan vatandaşlarla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Vali Erin,”Adıyamanlı hemşerilerime 24 saat kapımız da gönlümüzde açıktır. Bu memleketin çimentosu ve ekonominin lokomotifi küçük esnafımızdır. Adıyaman’ın güzel insanının yaşam standartlarını daha da yükseltmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle esnaf ve vatandaşlarımızın da taleplerini dikkate alarak inşallah ilimizde çok daha güzel projelere hep birlikte imza atacağız” dedi.

Esnaf ve vatandaşlar ise, ziyaretinden dolayı Vali Erin’e teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını temennisinde bulunup başarılar diledi.

Güne Bakış haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz