Adıyaman

Vali Erin, Vatandaşlarla Çay Sohbetinde

Vali Erin, Vatandaşlarla Çay Sohbetinde

 

Adıyaman’da göreve başladığı günden bu yana yoğun bir çalışma temposu uygulayan Vali Abdullah Erin, yoğun iş temposu arasında fırsat buldukça geceleri de vatandaşları kıraathanelerde ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinliyor.

Adıyaman’ın sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında mesai kavramı gözetmeden gecesini gündüzü katan Vali Abdullah Erin, akşamları da geç saatlere kadar kıraathanelerde vatandaşlarla buluşarak, halkla istişare edip sorunlarını dinliyor.

Gittiği kıraathanede Adıyamanlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Abdullah Erin, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek karşılıklı çay içti.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde Adıyaman’a aşkla ve şevkle hizmet edeceklerini vurgulayan Vali Abdullah Erin, “Biz farklı kültürlerin ve renklerin harmanlandığı huzur ve hoşgörü kentinin değerli insanlarına hizmetkâr olmaya geldik. Bu anlayışla hizmetlerimizi sürdürecek ve milletimizi kucaklayacağız. Vatandaşlarımızla el ele vererek ilimizin yarınlarını birlikte oluşturacağız. Bu ziyaretlerimizle hem hemşerilerimizle hasbıhal ediyor, hem de sorunları birinci ağızdan dinleyerek birlikte çözüm üretiyoruz. Bu ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

Vali Abdullah Erin’in ziyaretinden memnuniyet duyan vatandaşlar ise devletin şefkatli elini ve güler yüzünü hissetmekten duydukları mutluluğu dile getirdi.

Vali Abdullah Erin’e İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner’de eşlik etti.(PHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu