Vali Demirtaş’tan Siyasi Partilere Veda

06 Haziran 2016 Pazartesi, 10:55

Vali Demirtaş’tan Siyasi Partilere Veda

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, veda ziyaretleri kapsamında AK Parti, CHP ve MHP’yi ziyaret ederek, helallik istedi.

Vali Mahmut Demirtaş veda ziyaretleri kapsamında, AK Parti İl Başkanlığı, CHP İl Başkanlığı ile MHP İl Başkanlığını ziyaret ederek, parti teşkilatlarıyla vedalaştı.

Son olarak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş’ı parti binası girişinde Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, İl Genel Meclis Başkanı İrfan Yılmaz ve parti teşkilatı karşıladı.

Siyasi Parti Başkanları ziyaretlerde yaptıkları açıklamalarda, Vali Mahmut Demirtaş’ın Adıyaman’a çok önemli katkılarının olduğunu belirterek şunları kaydeti; “Sayın Valimiz Adıyaman’a her alanda çok önemli hizmetlerde bulunmuştur. Sayın Valimiz yaptığı çalışmalarla Adıyaman’a bir sinerji getirmiştir. Sayın Valimizin Adana iline atanmasıyla birlikte buruk bir sevinç yaşıyoruz. Bundan sonraki görevinde de sayın Valimize başarılar diliyoruz”şeklinde konuştular.

Vali Mahmut Demirtaş ise, 4 yıllık süre zarfında Adıyaman’a birlik ve beraberlik içerisinde çok önemli hizmetlerde bulunduklarını kaydederek, Adıyaman’a bir şeyler katmak için gece gündüz demeden çok yoğun gayret sarf ettik. Bu başarılı çalışmaların gerçekleştirilmesinde Milletvekillerimizin, Belediye Başkanımızın, Siyasi Parti Teşkilatlarımızın, kamu ve sivil toplum kuruluşları ile Adıyaman halkının yakın desteğini her zaman yanımızda gördük. Adana’da da bir evinizin olduğunu unutmayın. Tüm Adıyamanlı kardeşlerime 24 saat kapımız ve yüreğimiz açıktır diyerek, herkesten helallik istedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz