Vali Demirtaş’tan Kaymakamlara İftar

10 Temmuz 2015 Cuma, 10:08

Vali Demirtaş’tan Kaymakamlara İftar

 

Adıyaman’da görev yapan ve son kararname ile başka illere atamaları yapılan ilçe kaymakamları, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın verdiği iftar programında bir araya geldi.

Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş’ın ev sahipliğinde Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde verilen iftar yemeğine ilçe Kaymakamları ve eşleri ile Vali Yardımcıları ve eşleri katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğinde konuklar yoğun iş temposu dışında birbirleriyle sohbet etme  imkânı buldular.

Adıyaman’da görev yapan Gölbaşı, Besni, Tut, Sincik ve Kahta Kaymakamlarının başka illere atandığını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Kaymakam arkadaşlarımız ilimizdeki görevleri sırasında başarılı çalışmalara imza attılar. Gayretlerinden ve yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Görev süreleri dolan Kaymakamlarımız ilimizde son derece verimli ve başarılı hizmetler gerçekleştirdiler. Kaymakamlarımıza bundan sonraki yaşamlarında ve yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Tayini çıkan kaymakamlar ise Adıyaman’da görev yapmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, ilden  güzel anı ve  izlenimlerle ayrıldıklarını dile getirdiler. İftar sonrası Vali Mahmut Demirtaş, tayini çıkan Kaymakamları Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz