Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Vali Demirtaş’tan, Başkan Kutlu’ya Veda

10 Haziran 2016 Cuma, 08:53

Vali Demirtaş’tan, Başkan Kutlu’ya Veda

 

Açıklanan son Valiler Kararnamesiyle Adıyaman Valiliği’nden Adana Valiliği’ne atanan Mahmut Demirtaş, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya veda ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Valisi iken açıklanan son Valiler Kararnamesi ile Adana Valiliğine atanan Mahmut Demirtaş, veda ziyaretleri kapsamında Adıyaman Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları M. Said Kutlu, Reşit Bilgin ve A. Vechi Yüksek, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş ziyarette yaptığı konuşmada, Adıyaman’da görev yaptığı süre boyunca büyük destekler gördüğü F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “4 yıldır görev yaptığım Adıyaman’dan büyük dostluklar edinerek ayrılıyorum. Herkesle uyum içerisinde çalışarak, sorunları çözmeye yönelik kurduğumuz diyaloglar sayesinde önemli işlere imza attığımızı düşünüyorum. Görev süremin yaklaşık son iki yılında birlikte çalışma fırsatı bulduğum Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu’dan da büyük destekler gördüm. Kendisine şahsım ve Adıyaman’ımız adına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra Adana’da bir evinizin olduğunu unutmayın. Tüm Adıyamanlı kardeşlerime şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kapımız ve yüreğimiz 24 saat açık” diye konuştu.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı konuşmada, Valilik görevi süresince Adıyaman’da önemli işler yapan Mahmut Demirtaş’a teşekkür ederek, bundan sonraki görevlerinde de başarılar diledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz