Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Vali Demirtaş’tan Basına İftar

15 Temmuz 2015 Çarşamba, 09:20

Vali Demirtaş’tan Basına İftar

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman’da görev yapan basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Beşpınar Vadisi Restaurant’ta Vali Mahmut Demirtaş’ın ev sahipliğinde verilen iftar yemeğine; Vali Yardımcısı Murat Süzen, Adıyaman Faal Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Aslan, GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Z. Abidin Kıymaz, ilimizde faaliyet gösteren televizyon, gazete ve radyo sahipleri, ulusal ve yerel basın temsilcileri, köşe yazarları ile il ve ilçelerde görev yapan birçok basın çalışanı katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş, iftar programına katılan tüm basın mensuplarına teşekkür ederek, “Ramazan ayının içerisinde bir iftar programında sizlerle birlikte olmak adına bu organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Davetimize icabet ettiğiniz için ve iftar programımıza katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ediyor, yaklaşık Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.

Okunan ezan sonrası iftarlar açıldı. İftar yemeği sonrası Vali Mahmut Demirtaş, iftar programına katılan tüm basın mensuplarının masalarını gezerek, basın mensuplarıyla tek tek bir süre sohbet etti. Adıyaman gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz