Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Vali Demirtaş, Okul İnşaatını İnceledi

26 Mayıs 2016 Perşembe, 08:33

Vali Demirtaş, Okul İnşaatını İnceledi

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, inşaatı bitirilerek çevre düzenlemesi yapılan Şehit Piyade Yüzbaşı Rıza Fırat’ın isminin verildiği 16 derslikli okulun inşaatını gezdi.

2016-2017 eğitim-öğretim yılında öğrenci alımına başlayarak hizmete sunulması planlanan Şehit Yüzbaşı Rıza Fırat okulu inşaatını inceleyen Vali Mahmut Demirtaş, inşaatı bitirilerek çevre düzenleme çalışmalarına başlanan okulun son durumu ile ilgili müteahhitten bilgi aldı.

Vali Demirtaş, teslim aşamasına gelen okulun çevre düzenleme çalışmalarının standartlara uygun bir şekilde bir an önce bitirilerek okulun teslim edilmesi talimatını verdi.

Adıyaman’da okul ve derslik ihtiyacının giderilmesine yönelik çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü kaydeden Vali Mahmut Demirtaş, “Adıyaman’da göreve başladığımızda önem verdiğim konuların başında eğitim gelmektedir. Bu anlayışla son dört yılda Adıyaman il genelinde yaptığımız okul ve dersliklerle eğitimi sağlam temeller üzerine oturttuk. Yapılan tüm okul ve derslikleri günümüzün modern teknolojisiyle inşa ederek, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hizmetine sunduk” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz