Adıyaman

Vali Demirtaş, Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla Buluştu

Vali Demirtaş, Küçük Sanayi Sitesi Esnafıyla Buluştu

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, beraberinde Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Emniyet Müdür Vekili İbrahim Kaba, ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Türkiye Petrolleri Bölge Müdürü Savaş Bütün ile birlikte Küçük Sanayi Sitesinde Madeni Sanatkârlar esnafıyla bir araya geldi.

Vali Demirtaş’ı site girişinde Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Adnan Kırıktaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kırıktaş, sanayi sitesi ile esnafın mevcut durumu hakkında Vali Demirtaş’a bilgiler verdi.

Sıcak karşılamadan ve misafirperverliklerinden dolayı Küçük Sanayi Sitesi Başkanı ve esnafına teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş ise, Ahilik kültürünü benimseyerek çalışan Küçük Sanayi Sitesi esnafımızı Adıyaman’ın ekonomisine katkı yapan ve istihdam oluşturan kentin lokomotifi olarak görüyorum. Elinin emeği, alnının teriyle küçücük sermayesini beyniyle yoğurup, ortaya hizmet sunan madeni sanatkârlarımıza teşekkür ediyorum. Zaman zaman esnafımızı ziyaret ediyorum. Bu ziyaretlerle esnafımızın ve vatandaşlarımızın arasına girerek onların sıkıntılarını ve problemlerini birinci ağızdan dinleme imkânı buluyoruz. Çünkü esnafımızı ekonominin önemli lokomotifi olarak görüyoruz. Esnaf kardeşlerime bol kazançlar diliyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu