Adıyaman

Unakıtan Adıyaman Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

Unakıtan Adıyaman Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

22. Dönem Eskişehir Milletvekili ve Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan ve Besnili İşadamı Avukat Şükrü Kaleağası Adıyaman Üniversitesi’ne nezaket ziyaretinde buldu.
22. Dönem Eskişehir Milletvekili ve Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan ve Besnili İşadamı Avukat Şükrü Kaleağası, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile bir araya geldiler.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı da hazır bulunurken, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü Bakan Unakıtan ve İşadamı Kaleağası’na Adıyaman Üniversitesi’nin gelişimi hakkında bilgi verirken karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.
Bakan Unakıtan ve İşadamı Kaleağası’nın Adıyaman Üniversitesi Onur Defterini imzalamalarının ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Bakan Unakıtan ve İşadamı Kaleağası’na Adıyaman’ımızın tarihi ve turistik yeri Cendere Köprüsü’nün maketini hediye etti.
Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu