Adıyaman

TYP Başvuruları Ertelendi

TYP Başvuruları Ertelendi

 

Adıyaman İşkur Müdürlüğü aracılığıyla Toplum Yararına Programı kapsamında istihdam edilecek olan işçi başvuruları ileri bir tarihe ertelendi.

Adıyaman İşkur Müdürlüğü yaptığı yazılı açıklama ile başvuru tarihlerinin değiştiğini duyurdu. Yapılan yazılı açıklamada, “Toplum yararına Program başvuruları sistemde oluşan teknik sorunlar nedeniyle 23 Ekim 2015 tarihine ertelenmiştir. Başvurular 23 Ekim – 5 Kasım 2015 tarihleri arasında yeniden alınacaktır. 29 Eylül 2015 tarihi itibariyle başvur olanlarda yukarıda belirtilen tarihlerde yeniden başvuru yapmaları gerekmektedir” denildi.

‘Çevre temizliği’, ‘Kamusal altyapının yenilenmesi’ ve ‘Okulların sınıf ve çevre temizliği’ konularında; Adıyaman Belediyesi, İl Özel İdaresi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe ve Belde Belediyeleri ile imzalanan protokollerle toplam 25 adet projede 1.400 kişinin 15 Ekim 2015 tarihinden 15 Haziran 2016 tarihine kadar istihdam edileceğini açıklanmıştı. 29 Eylül 2015 Salı günü başlayan başvuruların ertelendiği duyuruldu.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı