Adıyaman

TSE Denetçileri, ASP’de Tetkik Yaptı

TSE Denetçileri, ASP’de Tetkik Yaptı

 

Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarımızın TS EN ISO 9001: 2008 belgelendirme kapsamında TSE Tetkik yetkilileri ve Bakanlık Sistem Danışmanı tarafından tetkiki yapıldı. Belgelendirme tetkiki toplantısına İl Müdür Vekili Zeki Karakaş ve bağlı Kuruluş Müdürleri katıldı.

Bakanlığımız ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi çalışması kapsamında İl Müdürlüğümüz birimlerinde 13-15 Ekim 2015 tarihlerinde TSE Denetçisi tarafından Dış Tetkik çalışması yapılmıştır.   Müdürlüğümüzde yürütülen  Kalite Yönetim Sistemi kurulma çalışmaları sonucunda uygulanmaya başlayan tüm işlemler önce iç tetkikçi personellerimiz tarafından tetkik edilmişti.

Müdürlüğümüz İl Kalite Yönetim Temsilcisi Araştırmacı Cebrail Altınbaş, TSE tetkik ekibinin ve Bakanlığımız kalite sistem danışmanının katılımı ile  Oldukça faydalı ve olumlu bir havada geçen tetkiklerde İl Müdürlüğümüz Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları değerlendirilmiştir.

Tetkik sonucunda, Adıyaman Aile Ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğümüze; TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi verilmesinin uygun olduğu rapor edildi. Çalışmamlar tamamlandığında yıl içerisinde Kalite Belgesi Müdürlüğümüze teslim edilecektir.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı