Adıyaman

Topuz: Adıyamanlılar Vefalı İnsanlardır

Topuz: Adıyamanlılar Vefalı İnsanlardır

 

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal, beraberinde Vakıf Başkan Vekili Abdurrahman Dursun ve Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın ile birlikte İstanbul Ticaret Borsası Başkanlığı’na getirilen Ali Topuz’u ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Topuz, Adıyamanlılar Vakfı heyetine teşekkür etti. Vakıf Başkanı Ömer Özkartal ile yıllardır büyük bir samimiyetin olduğunu söyleyen Topuz, “Gerek İstanbul’da gerekse Adıyaman’da hukuksal manada samimi olduğum birçok dostum var. Zaman zaman bu dostlarımızla bir araya gelmeye veya birbirimizi arayarak hâl hatır sormaya devam ediyoruz. Adıyamanlılar gerçekten vefalı insanlardır” diyerek görevi süresince Adıyamanlılara her zaman kapısının ardına kadar açık olduğunu söyledi.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal ise, “Sayın Ali Topuz kardeşimizin İstanbul Ticaret Borsası Başkanı gibi önemli bir göreve gelmesi, bizleri son derece memnun etmiştir. Kendisinin de belirttiği gibi gerek siyaset gerekse iş hayatında uzun zamandır kardeşliğimiz devam etmektedir. Görevi süresince genelde ülkemize, yerelde ise Adıyaman ilimize faydalı hizmetler gerçekleştireceğine inanıyorum” diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Topuz’un ziyaretine Adıyamanlı hemşehrimiz ve İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kamer de hazır bulundu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu