Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Toprak’tan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

05 Aralık 2014 Cuma, 09:23

Toprak’tan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

 

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak  ve  Başkan Yardımcısı  Mehmet Işık Adıyaman Gazeteciler  Cemiyetini  ziyaret etti.

Başkan Toprak ve beraberindekileri AGC Başkanı Zeki Dişkaya yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşıladı. Sıcak bir sohbet ortamında geçen görüşmede Başkan Toprak yapacakları icraatlar hakkında açıklamalarda bulundu. Seçildiğinden beri çalışmalara ara vermeden devam ettiğini ifade eden Başkan Toprak mazeret üretme haklarının olmadığını ve halkın hizmet beklediğini ifade etti.

Başkan Toprak” Halkın büyük bir çoğunluğunun desteğini alarak seçildik. Halk bize emanetini verdi. Şimdi çalışma ve onlara hizmet etme sırası bizdedir. Belki istenilen hizmet alınmamaktadır, hizmet için halkımdan zaman istiyorum. Tabi bu demek değildir ki çalışmalarımıza ara vereceğiz. Asla durmayacağız ve hizmet yapmaya devam edeceğiz. Halkımdan iki yıl zaman istiyorum, iki yıl sonra ilçemiz çok modern ve hizmete duymuş olacaktır.”

Basının kendileri için çok önemli olduğunu, hizmet yapma konusunda sürekli onların desteğine ihtiyacı olduğunu ifade eden Başkan Toprak,

“Basın bizim için vazgeçilmez bir unsurdur. Basının görevini yapması, halka yol göstermesi ve bizlerin eksikliklerini dile getirerek daha çok çalışmaya sevk etmesi  bizleri  mutlu etmektedir. Cemiyetinize başarılar diliyorum.”

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ziyaretlerinden dolayı Başkan Toprak ve beraberindekilere teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz