Adıyaman

TOGEM’in Destekleriyle Sünnet Oldu

TOGEM’in Destekleriyle Sünnet Oldu

 

Adıyaman Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM), maddi durumu iyi olmayan Ağca ailesinin küçük çocuğu Batıkan’ın sünnet masraflarını karşıladı.

Adıyaman’da yoksul ailelere yönelik yardım çalışmalarına aralıksız devam eden Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM), maddi durumu iyi olmayan Ağca ailesinin 9 yaşındaki çocukları Batıkan Ağca’nın sünnet masraflarını karşıladı. TOGEM Koordinatörü Yasemin Delibaş ve TOGEM çalışanları tarafından aileye verilen destekle gerçekleştirilen sünnet merasimi sonrası bilgi veren TOGEM yetkilileri, “Maddi durumu iyi olmayan Ağca ailesinin kalp rahatsızlığı bulunan 9 yaşındaki çocukları Batıkan’ın sünneti için elimizden gelen desteği verdik. Ailenin ve minik Batıkan’ın durumunu, bünyemizde İşkur personeli olarak çalışmaya başlayan annesinden öğrenmiştik. Durumu öğrendikten sonra da ailesinin sevincine ortak olmak istedik ve Batıkan’a sünnet düğünü yaptık” ifadeleri kullanıldı.

Minik Batıkan’ın sünnet düğününe TOGEM çalışanlarının yanı sıra Adıyaman Belediyesi Meclis Üyeleri ve Batıkan’ın yakınları katıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu