Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Tillo’lu Öğrencilerden Üniversiteye Ziyaret

18 Nisan 2017 Salı, 08:56

Tillo’lu Öğrencilerden Üniversiteye Ziyaret

 

Gerger Tillo’ya bağlı Gölyurt İlköğretim Okulu öğrencileri Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret ettiler.

Sınıf Öğretmeni Songül Aslan nezaretinde Adıyaman Üniversitesini ziyaret eden 90 kişilik öğrenci ekibi  üniversiteyle ilgili övgüyle bahsetti.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, öğrencilerin ufkunun genişlemesi için bu ziyaretlerin önemli olduğunun altını çizdi.

Ziyaretin ardından Üniversite içerisinde bulunan tarihi alanları ve kampüsü gezen öğrenciler keyifli dakikalar yaşarken, Sınıf Öğretmeni Songül Aslan, Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile  akademik ve idari çalışanlara teşekkür etti.

Üniversite kampüsünün adeta çiçek bahçesini andırdığını ve gezerken çok keyif aldıklarını belirten Aslan “Buraya öğrencilerimizi üniversiteyi hayatlarında ilk defa görmeleri için getirdim. Kampüs alanı çok güzel özellikle tarihi alanlar, Adıyaman evi, MİNYAMAN’ı çok beğendik.

Çok verimli bir ziyaret oldu. Gerek Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye gerekse de çalışanlara çok teşekkür ediyoruz. Bizleri çok sıcak karşıladılar. İnşallah bu ziyaretlere devam edeceğiz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz